Home > budownictwo > Eko Architektura – gotowe domki drewniane

Eko Architektura – gotowe domki drewniane

Eko Architektura to wiodący producent domków drewnianych na polskim i zagranicznym rynku. Doceniany jest za dostarczanie wysokiej jakości produktu w rozsądnej cenie i szybkim czasie. Firma specjalizuje się w produkcji elementów drewnianych pochodzących z odległych regionów północnych – Skandynawii. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym (maszyny CNC), dzięki któremu dokładnie wykonuje obróbkę drewna. Wysokiego gatunku drzewo – sosna skandynawska, szeroka wiedza oraz fachowy sprzęt pozwalają stworzyć odporny na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych i estetycznie wyglądający obiekt budowlany  np. gotowe domki letniskowe.

Gotowe domki drewniane zachwycają ciekawym wzornictwem, solidnym wykonaniem oraz funkcjonalnością. Nie tylko cieszą oko, ale również sprzyjają komfortowemu wypoczynkowi. Pozwalają przechować najpotrzebniejszy sprzęt, umożliwiają wygodny nocleg, przygotowanie i spożywanie posiłków, a także załatwienie najważniejszych potrzeb fizjologicznych.

Czym wyróżniają się gotowe domki drewniane producenta Eko Architektura?

Eko Architektura współcześnie podbija polski rynek budowlany, a także zauważalna jest przez wiele krajów europejskich. Powoli zaczyna wyznaczać nowe trendy w zakresie letniskowych domków drewnianych. Przede wszystkim stawia na 100 % ekologię. Wszystkie elementy produkuje z odnawialnych i wyjątkowo wytrzymałych surowców – drewno iglaste. Dzięki temu nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska, a także ogranicza ilość zużytej energii.

Gotowe domki letniskowe tworzone przez Eko Architekturę powstają z najwyższej jakości materiałów. Niezależnie od powierzchni, kształtu lub stylu wybranego przez siebie domku, klient otrzymuje gwarancję, że jego zlecenie zostanie zrealizowane w szybkim czasie (od 2 do 3 tygodni od wybranego modelu), a także przy zachowaniu profesjonalizmu i dbałości o najdrobniejsze detale. Firma Eko Architektura każdego klienta traktuje wyjątkowo, dlatego też oferuje zestaw Premium w standardowej cenie:

  • obiekty wykonane z wysokiej jakości drewna (nieimpregnowane i niepomalowane)
  • łączenia ścian wykonane na podwójny węgieł
  • szczelne zamki
  • wysokiego gatunku klamki, klucze itd.
  • bale łączone na własne pióro i wpust
  • najwyższy gatunek elementów konstrukcyjnych – deski profilowane, tarasowe, listwy itd.
  • zestaw okien i drzwi z szybą zespoloną
  • impregnowane podwaliny

Poza wymienionymi zaletami gotowych domków letniskowych producenta Eko Architektura klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę na terenie całej Polski. Jedynym warunkiem otrzymania zamówionego produktu jest gwarancja swobodnego dojazdu dla samochodów ciężarowych. Jeżeli na trasie mogą wystąpić jakiekolwiek trudności, klient jest zobowiązany do poinformowania o takowych ,,problemach” przed złożeniem zamówienia. Dodatkowo każdy klient zamawiający wybrany domek letniskowy otrzymuje 5 cio letnią gwarancję na otwarte elementy budynku, 10 cio letnią na ukryte elementy konstrukcyjne z drewna oraz 2 letnią ochronę na malowane elementy (drzwi i okna).

Gotowe domki drewniane letniskowe ceny

Eko Architektura to firma, która doskonale rozumie potrzeby i możliwości swoich klientów. Dlatego też w swojej ofercie posiada różnorodne i dostępne w rozmaitych cenach obiekty letniskowe. Ceny produktów zaczynają się poniżej 1000 złotych, a kończą nawet powyżej 160 tysięcy złotych, dzięki temu oferta Eko Architektury jest elastyczna i może spełnić marzenia każdego interesanta.

Gotowe domki drewniane letniskowe producenta Eko Architektura dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na ich wielkość wpływa powierzchnia obiektu, funkcjonalność, a także lokalizacja i ukształtowanie terenu, na którym ma zostać zamontowany domek. Cena łączy w sobie wszystkie elementy składające się na szczelny montaż domku (okna, drzwi, deski, listwy, pokrycie dachowe i inne), dzięki temu klient nigdy nie jest narażony na nadprogramowe wydatki. Od samego początku pracownicy Eko Architektury kierują się określonym przez klienta budżetem i według niego przygotowują projekt, produkują oraz dostarczają odpowiedni domek letniskowy.

Dodaj komentarz