Home > Fitness > Wyjedź rowerami za Białystok

Wyjedź rowerami za Białystok

Zwiększają się liczbę rowerzystów da się zauważyć nie tylko w państwach zachodnich, ale także w Polsce. Rowery w Białymstoku oraz liczba rowerzystów cały czas zwiększa się. Należy postawić zajmujące pytanie: Z jakiej przyczyny liczba rowerów w Białymstoku stale się powiększa?

Drogi dla rowerzystów w Białymstoku:

Drogi rowerowe to bez wątpienia jeden z zasadniczych powodów przez który rowery w Białymstoku robią się coraz bardziej popularne. Rowery to wyjątkowo efektywny sposób transportu. Jeżeli połączymy je z odpowiednimi ścieżkami rowerowymi uzyskamy nadzwyczaj funkcjonalny sposób przewozu.

Rowery modusem na poznanie okolicy Białegostoku:

Nieopodal Białegostoku istnieje masa lokalizacji które warto odwiedzić rowerami. Kapitalnym miejscem, do jakiego zabierzemy rowery za Białymstokiem jest przecudowny Narewski Park Narodowy. Żeby dojechać do niego rowerami, powinno się przebyć mniej więcej 20 km. Jest to doskonałe miejsce na pierwszą przejażdżkę rowerową w okolicy Białegostoku. Możemy pomknąć tam z rodziną albo ziomkami. Ciekawym miejscem są kładki w Śliwnie w pobliżu Białegostoku. Można zrobić zdjęcie masa rzadkich ptaków, które w pozostałych regionach kraju są niezwykle rzadko napotykane. Rowery i podróże posiadają jeszcze jedną istotną pożytek. Jadąc możemy wziąć aparat fotograficzny i uwiecznić urocze widoki, ażeby w bezbarwne zimowe wieczory móc wrócić refleksami do tych niepomiernie zachwycających miejsc.

Tags: rowery białystok

Dodaj komentarz