Home > Sklepy internetowe > Tony Bowls

Tony Bowls

Tony Bowls mając w sumie powyżej dwadzieścia lat biegłości w specjalności tkaninowej, opracował sobie swój własny styl antycypacyjny style mody o dwa stadia. Jest to nurt, który poprzez swoją nietuzinkowość oraz ekstrawagancję nabył szerokie rzesze białogłów na całym świecie. Na przestrzeni minionych 20 lat Tony Bowls stale projektował sukienki wieczorowe dla pań biorących udział w takich wydarzeniach jak Miss America oraz Miss USA.

Tony Bowls dołącza do grupy Mon Cheri:

Jesienią 2005 roku Tony dołączył do Amerykańskiej grupy Mon Cheri, jaką zawiązują najbardziej prestiżowi projektanci z całego świata. Jego portfolio zatytułowana Tony Bowls Collection nagle powaliła na kolana całe poczesne jury, które zaaprobowało ją odkryciem roku. Tony Bowls jest współcześnie autorem następujących kolekcji: Tony Bowls Paris, Tony Bowls Le Gala, Tony Bowls Evenings, Tony Bowls Shorts, Tony B. Jego najbardziej wybitną kolekcją jest Tony Bowls Limited.

Suknie wieczorowe Tony Bowls i ogromne wydarzenia:

Niejedne suknie wieczorowe z jego albumów były zakładane przez oszałamiające uczestniczki konkursów takich jak: Outstanding Teen oraz Wheel of Fortune. Awangardowe suknie wieczorowe poznań Tony Bowls zdobiły okładki wielu zaszczytnych magazynów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Gwiazdy wielkiego formatu również w wielu przypadkach postanawiają się nałożyć modne suknie wieczorowe jego projektu podczas poczesnych wydarzeń na czerwonym dywanie. Podczas wyborów na Miss Ameryki, wszystkie 51 pretendentki miały na sobie Kreacje wieczorowe z jego kolekcji. Tony Bowls zeszłymi czasy zarówno zyskuje wzięcie w Polsce, o czym świadczy fakt, iż podczas półfinałowej gali Miss Polonia w Białymstoku, uczestniczki konkursu podczas jednego z wyjść miały na sobie suknie wieczorowe jego projektu.

Suknie Ślubne Tony Bowls Bridal:

Po odniesieniu rozległego sukcesu, jakim były suknie wieczorowe z jego kolekcji, Tony Bowls jesienią 2011 wydał nowiusieńką linię w skład której wchodzą Suknie ślubne Słupsk na specjalne zamówienie Mon Cheri. suknie wieczorowe warszawa zostały zaprojektowane z nie mniejszą pasją niż sukienki na wesele będące przykładem zbytkownego krawiectwa na najwyższym, światowym poziomie, jakiod 3 lat jest osiągalny również w Polsce.
Amerykańskie Suknie w Polsce:
W trakcietrzech lat grupa Mon Cheri wraz z Tonym Bowlsem nieprzerwanie osiąga ufność oraz popularność, nie tylko między klientek detalicznych jak również salonów ślubnych, które cenią sobie najważniejszą jakość oraz wysoki poziom który wyprzedza światowe trendy w modzie. suknie wieczorowe kraków Tony Bowls stanowią imponujący wybór kreacji, które będą towarzyszyć nam podczas najważniejszych momentów w życiu.

Tags: suknie wieczorowe

Dodaj komentarz