Home > Sklepy internetowe | Strefa biznesu > Mon Cheri

Mon Cheri

Wyrabiający nowe albumy projektanci, starają się w każdym sezonie zaskoczyć czymś rewelacyjnym. Eksperymentują z kolorami, zdarza się, że z dodatkami. Innym razem stawiają na prekursorski krój. Pod koniec kwietnia ukazała się zapowiedź przyszłorocznych, ślubnych propozycji, znanej i cenionej omal globalnie marki – Mon Cheri.

Co więc proponują kobietom planującym ślub w przyszłym roku postępowi projektanci: Sophia Tolli, Tony Bowls, David Tutera, a ponadto czego należy spodziewać się w 2013 roku po reprezentacyjnej kolekcji amerykańskiej marki Mon Cheri – Bridals?

211240_Back_LRMon Cheri Bridals to najważniejsza kolekcja ślubna Mon Cheri. Jej autorem jest David Tutera, porządnie etatowy projektant tej marki. Wśród jego przyszłorocznych propozycji, w kolekcji królować będą budulce, a ponadto delikatne i lekkie materiały. To, co kategorycznie charakteryzuje te suknie ślubne, to nowe treny oraz atrakcyjne odcienie niektórych z nich – róż, seledyn, platyna.

– Poza dominującej klasyki, nie winny nas dziwić także nadzwyczajne połączenia niestandardowych elementów z tradycyjnymi. Kolekcję charakteryzuje przy okazji moc romantycznych odniesień przede Wam różnorakie w tym sezonie dzianiny, haftki i szczegóły kwiatowe. Pomiędzy tkanin prym wiodą romantyczne, mało ważące i zwiewne organza i tiul mówi Marta Łubnicka z Mon Cheri Poland.

Wśród inicjatyw przygotowanych na rok 2013 przez projektantkę Sophi Tolli, na uwagę zwracają użyte do uszycia sukien, prezentujące się oprócz tego bardzo dostojnie materiały- tafta, satyna i organza. Co interesujące, współpracująca z Mon Cheri od pięciu lat Tolli po raz 1szy zdecydowała się na różne ich połączenia. Jednakowo, jak w kolekcji Mon Cheri Bridals, częstokroć ukazują się w jej projektach szczegóły romantyczne.

– Tworzone poprzez nią ślubne ubiory cechuje zwykle pewna surowość. Dlatego tak bardzo zwraca uwagę jej decyzja o dodaniu przyszłorocznym wzorom nieco więcej romantycznego blasku uważa przedstawicielka Mon Cheri Poland.

Przewodzący ślubny projektant współpracujący z amerykańską marką – Tony Bowls, daje w kolekcji 2013 znamienny dla siebie wyraz indywidualnej nieograniczonej kreatywności i oryginalności. Każda z jego sukien jest inna i ma niepowtarzalne detale, a dodatkowo wzory.

– Suknie ślubne Bowls’a są szczególnie seksowne i zmysłowe. Podkreślają walory kobiecości oraz dodatkowo z dobrym skutkiem odzwierciedlają charakter białogłowy. To, co wyróżnia tę kolekcję od poprzednich, to opętana, daleko idąca awangarda, dodająca jednak pannom młodym gen nowoczesności – dodaje.

W propozycjach przyszłorocznej kolekcji wieczorowej na sezon Jesień zima, ten ceniony również przez Hollywoodzkie gwiazdy projektant, proponuje suknie w spokojnych barwach, pośród których przeważają czernie, brązy i beże, fiolety oraz dodatkowo stonowane barwy jesieni.

Z odważniejszych barw pojawia się u Tony’ego Bowls’a przede wszystkim ponadczasowa czerwień. W kolekcji znajdziemy też mrowie wytwarzania lekkich i zwiewnych oraz tradycyjnych modeli ozdobionych sylwestrowymi cekinami i wyposażonych w krzyczące zdobienia. Gdzie nie gdzie znajdziemy również kontynuację modnego już w poprzednim sezonie motywu koronek, co jednak jest u tego projektanta zupełną nowością.

Tags: suknia ślubna suknie ślubne

Dodaj komentarz