Home > Usługi > Fotografia ślubna z innej perspektywy

Fotografia ślubna z innej perspektywy

Nowoczesna fotografia ślubna

Po co nam ten cały plener na naszych ślubnych zdjęciach? Moim zdaniem nie jest to już oryginalne i szkoda jest marnować te niezapomniane chwile na zdjęcia tak pospolite. Jestem fanatykiem nowych, ciekawych rzeczy a plener mi się po prostu znudził, jeżeli brałbym ślub wolałbym zdjęcia w jakiś ekstremalnych miejscach. Bardzo ciekawe byłoby zdjęcie na wysokości np. na jakieś wysokiej wierzy nadawczej z której widać okolicę w promieniu 30 kilometrów. Takiego rodzaju zdjęcia wywołały by niepowtarzalne emocje i dały by mi to czego w plenerze nie widzę czyli ekstremalne przeżycia. Najważniejsze moim zdaniem w zdjęciach ślubnych jest to aby zapadały w pamięć, muszą się czymś wyróżniać. W takim wypadku trzeba postarać się o ciekawy krajobraz, dobrym pomysłem może być też tajemnicza jaskinia, tutaj trzeba koniecznie zapewnić dobre ocieplenie tak aby zdjęcie było dobrze widoczne a co najważniejsze aby bez trudu rozpoznać parę młodą. Inne ciekawe miejscówki to np. stare kamienice, bloki, opuszczone domy dają one tajemniczość naszym zdjęciom oraz zwiększają ich atrakcyjność.

Ciekawe pomysły

Bardzo ciekawe zdjęcia ślubne warszawa, są robione podczas uprawiania jakiegoś sportu np. para młoda na deskorolce. Może brzmi to trochę kuriozalnie, ale w mentalności ludzi którzy widzą tylko plener, rzeczywiście może to być szok, osobiście uważam takie pomysły za szalone ale jednocześnie genialne, przy dobrej realizacji, mogą powstać arcydzieła sztuki. Sport i zdjęcia ślubne to coraz bardziej popularny kierunek, ostatnio słyszałem, że jakaś para zdecydowała się na ślub podczas skoku ze spadochronem (ciekawe ile kosztował taki ślub:)).

Alternatywa

Takiego rodzaju propozycję są skierowane oczywiście do ludzi dość zamożnych, jeżeli jednak nie mamy aż takich funduszy to dobrym pomysłem jest zrobienie swoich zdjęć w zwykłym salonie fotograficznym. W takich miejscach można zamówić odpowiednie tło, nie jest ono drogie( na pewno nie aż tak jak zdjęcia w terenie). Jest to możliwość na zaoszczędzenie pieniędzy i jednocześnie możliwość posiadania oryginalnego zdjęcia ślubnego.
Więcej na temat ciekawego fotografa znajdziesz tu: www.fotoziemka.pl

Tags: fotografia fotografia ślubna oryginalna fotografia

Dodaj komentarz